זירת האמנות העכשווית העולמית משתנה ללא הרף. אמנים בולטים, אופנות, מרכזי אמנות חדשים, וכמובן רעיונות ותכנים משתנים – כל אלה יוצרים תנועה ועניין מחודש. אירועי האמנות החשובים – פסטיבלים, ירידי אמנות ותערוכות ענק – המתקיימים בערים הגדולות באירופה חושפים בדרך כלל את המגמות הבולטות שיניעו את האמנות העכשווית בשנה הקרובה.
אנחנו רוצים לשים את האצבע על הדופק הפועם של האמנות העכשווית הבינ"ל ולהכיר את הקולות הבולטים שמעניין לעקוב אחריהם.
הסיורים שלנו מיועדים לקבוצות קטנות ואיכותיות, ובהם נזכה לפגוש את אנשי המקצוע, בעלי הגלריות, הצלמים, האמנים והאוצרים. זו הזדמנות נפלאה לקבל חשיפה ייחודית ומבט מאחורי הקלעים על הנעשה בתחום; וכל זאת, בכמה מהמקומות היפים בעולם.

11-15.12.19 "פריז של ז'וזף דדון"

חמישה ימים של אמנות עכשווית בפריז

אנחנו שמחים לבשר על פתיחת ההרשמה לסיור הקרוב שלנו לפריז שיצא לדרך בדצמבר הקרוב, רגע לפני הכריסטמס. הסיור הוא ראשון במסגרת סדרת סיורים עם המקומיים בפריז – אמנים, אנשי רוח, מוזיקאים, אנשי מחול ועוד. כי אין יותר טוב מלסייר בפריז עם התושבים שלה, אלה שיוצרים את התרבות בתוכה.
הסיור "פריז של ז'וזף דדון" הוא מסע של חמישה ימים בהדרכת האמן הישראלי-צרפתי שיראה לנו את פריז שלו. נצא בעקבות התערוכות הטובות ביותר בעיר, סדנאות האמנים, האוכל, בתי הקפה הקטנים והלא תיירותיים, חנויות של צבע, בוטיקים של קרמיקה ועוד ועוד.
רגע לפני סוף השנה, זו עונה נהדרת לאמנות בפריז ובכל המוזיאונים והגלריות מוצגות תערוכות של האמנים הבולטים ביותר באמנות העכשווית העולמית.
תכנית הסיור המלאה בקישור

מאוריציו קטלן בפריז
תערוכה של מאוריציו קטלן בפריז. צילום: ארז ביטון

נוסעים לאירופה במועד אחר? 

אנו ממליצים לכם להצטרף לאחד מסיורי האמנות בעברית של ארטרנטיב

היכנסו לאתר שלהם בקישור הבא

26-29.4.17 – דוקומנטה אתונה - SOLD OUT

"הדוקומנטה" היא תערוכת ענק שמתקיימת מדי חמש שנים בעיר קאסל בגרמניה. השנה, החליטו מנהלי התערוכה והאוצר אדם סיזמיק, לקיים תערוכה מקבילה גם באתונה. זאת, מתוך רצון לבחון את הקשר בין צפון לדרום, על הבדלי התרבויות וכמובן האופי האמנותי של המקום.
"הדוקמונטה" נחשבת לאחד מאירועי האמנות החשובים בעולם (יחד עם הביאנלה בונציה, וירידי האמנות הגדולים כמו ארט באזל, והפיאק בפריז). מוזמנים להשתתף בתערוכה אמנים מובילים מכל העולם, ובדרך כלל מדובר בהפקות ענק עטורות תקציב ומרשימות במיוחד.
באתונה המיוחדת, המשלבת בין הקלאסי למודרני ולעכשווי, חבויה סצנת אמנות מתפתחת, ואנו נבקר בכמה ממוקדי האמנות החשובים בעיר.
פתיחת הרשמה: 15.2.17. השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל המידע בקישור

מתוך הדוקומנטה ה-13, 2012

17-21.5.17 פוטו לונדון - SOLD OUT

סיור נוסף במסגרת הסיורים המשותפים של Talking Art ופסטיבל הצילום הבינ"ל הישראלי.
הסיור סובב סביב יריד הצילום הגדול והאיכותי PHOTO LONDON.
בנוסף לביקור ביריד נקיים סיורי גלריות, מפגשים בסדנאות של אמנים, ביקורים במתחמי אמנות עכשווית וצילום וסיורים מודרכים במוזיאונים וברחובות העיר.
SAVE THE DATE השאירו פרטים בקישור ונחזור אליכם לקראת פתיחת ההרשמה.

בואו נדבר אמנות

קבלו ישירות למייל עדכונים על סיורים ותערוכות מומלצות