סיורים לחו"ל

זירת האמנות העכשווית העולמית משתנה ללא הרף. אמנים בולטים, אופנות, מרכזי אמנות חדשים, וכמובן רעיונות ותכנים משתנים – כל אלה יוצרים תנועה ועניין מחודש. אירועי האמנות החשובים – פסטיבלים, ירידי אמנות ותערוכות ענק - המתקיימים בערים הגדולות באירופה חושפים בדרך כלל את המגמות הבולטות שיניעו את האמנות העכשווית בשנה הקרובה.
אנחנו רוצים לשים את האצבע על הדופק הפועם של האמנות העכשווית הבינ"ל ולהכיר את הקולות הבולטים שמעניין לעקוב אחריהם.
הסיורים שלנו מיועדים לקבוצות קטנות ואיכותיות, ובהם נזכה לפגוש את אנשי המקצוע, בעלי הגלריות, הצלמים, האמנים והאוצרים. זו הזדמנות נפלאה לקבל חשיפה ייחודית ומבט מאחורי הקלעים על הנעשה בתחום; וכל זאת, בכמה מהמקומות היפים בעולם.

SAVE THE DATE
3-7.4.19 - חמישה ימים של אמנות עכשווית בפריז
הסיור סובב סביב ART PARIS ART FAIR – יריד אמנות ענק אשר מתקיים מדי שנה בגרנד פאלה ובו משתתפות מאות גלריות מובילות מרחבי העולם. אנו נהיה אורחי VIP של היריד ונזכה להיכנס לערב הפתיחה למוזמנים בלבד ולסיורים מודרכים ביריד.
בנוסף לביקור ביריד נקיים סיורי גלריות, מפגשים בסדנאות של אמנים, ביקורים במתחמי אמנות עכשווית וצילום וכל זה על רקע פריז היפהפייה המתעוררת לאביב.
פתיחת הרשמה בקרוב. השאירו פרטים בקישור ונחזור אליכם בהקדם

img-20161113-wa0001
צילום: עידו הלוי, בסיור "סתיו פריזאי" 2016


נוסעים לאירופה במועד אחר? אנו ממליצים לכם להצטרף לאחד מסיורי האמנות בעברית של ארטרנטיב
היכנסו לאתר שלהם בקישור הבא


26-29.4.17 – דוקומנטה אתונה - SOLD OUT
"הדוקומנטה" היא תערוכת ענק שמתקיימת מדי חמש שנים בעיר קאסל בגרמניה. השנה, החליטו מנהלי התערוכה והאוצר אדם סיזמיק, לקיים תערוכה מקבילה גם באתונה. זאת, מתוך רצון לבחון את הקשר בין צפון לדרום, על הבדלי התרבויות וכמובן האופי האמנותי של המקום.
"הדוקמונטה" נחשבת לאחד מאירועי האמנות החשובים בעולם (יחד עם הביאנלה בונציה, וירידי האמנות הגדולים כמו ארט באזל, והפיאק בפריז). מוזמנים להשתתף בתערוכה אמנים מובילים מכל העולם, ובדרך כלל מדובר בהפקות ענק עטורות תקציב ומרשימות במיוחד.
באתונה המיוחדת, המשלבת בין הקלאסי למודרני ולעכשווי, חבויה סצנת אמנות מתפתחת, ואנו נבקר בכמה ממוקדי האמנות החשובים בעיר.
פתיחת הרשמה: 15.2.17. השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל המידע בקישור

19_mehretu
מתוך הדוקומנטה ה-13, 2012


17-21.5.17 פוטו לונדון - SOLD OUT
סיור נוסף במסגרת הסיורים המשותפים של Talking Art ופסטיבל הצילום הבינ"ל הישראלי.
הסיור סובב סביב יריד הצילום הגדול והאיכותי PHOTO LONDON.
בנוסף לביקור ביריד נקיים סיורי גלריות, מפגשים בסדנאות של אמנים, ביקורים במתחמי אמנות עכשווית וצילום וסיורים מודרכים במוזיאונים וברחובות העיר.
SAVE THE DATE השאירו פרטים בקישור ונחזור אליכם לקראת פתיחת ההרשמה.