סיורים לחו"ל

זירת האמנות העכשווית העולמית משתנה ללא הרף. אמנים בולטים, אופנות, מרכזי אמנות חדשים, וכמובן רעיונות ותכנים משתנים – כל אלה יוצרים תנועה ועניין מחודש. אירועי האמנות החשובים – פסטיבלים, ירידי אמנות ותערוכות ענק - המתקיימים בערים הגדולות באירופה חושפים בדרך כלל את המגמות הבולטות שיניעו את האמנות העכשווית בשנה הקרובה.
אנחנו רוצים לשים את האצבע על הדופק הפועם של האמנות העכשווית הבינ"ל ולהכיר את הקולות הבולטים שמעניין לעקוב אחריהם.
הסיורים שלנו מיועדים לקבוצות קטנות ואיכותיות, ובהם נזכה לפגוש את אנשי המקצוע, בעלי הגלריות, הצלמים, האמנים והאוצרים. זו הזדמנות נפלאה לקבל חשיפה ייחודית ומבט מאחורי הקלעים על הנעשה בתחום; וכל זאת, בכמה מהמקומות היפים בעולם.

בקרוב נפרסם את התאריכים לסיורים הקרובים שלנו

8-12.11.17 סתיו פריזאי - חמישה ימים של אמנות עכשווית וצילום בפריז
סיור נוסף במסגרת הסיורים המשותפים של Talking Art ופסטיבל הצילום הבינ"ל הישראלי.
הסיור סובב סביב PARIS PHOTO – אחד מירידי הצילום הבינלאומי החשובים בעולם. היריד מתקיים מדי שנה בגרנד פאלה ובו משתתפות מעל 170 מגלריות הצילום המובילות אשר מתקבלות להציג ביריד לאחר סינון קפדני. עשרות תערוכות של צילום עתיק, מודרני ועכשווי יוצגו ביריד ובין היתר גם עבודותיהם של הצלמים העכשוויים הבולטים בעולם.
בנוסף לביקור ביריד נקיים סיורי גלריות, מפגשים בסדנאות של אמנים, ביקורים במתחמי אמנות עכשווית וצילום וכל זה על רקע פריז היפהפייה והסתווית.
פתיחת הרשמה בקרוב. השאירו פרטים בקישור ונחזור אליכם בהקדם

img-20161113-wa0001
צילום: עידו הלוי, בסיור "סתיו פריזאי" 2016


26-29.4.17 – דוקומנטה אתונה - SOLD OUT
"הדוקומנטה" היא תערוכת ענק שמתקיימת מדי חמש שנים בעיר קאסל בגרמניה. השנה, החליטו מנהלי התערוכה והאוצר אדם סיזמיק, לקיים תערוכה מקבילה גם באתונה. זאת, מתוך רצון לבחון את הקשר בין צפון לדרום, על הבדלי התרבויות וכמובן האופי האמנותי של המקום.
"הדוקמונטה" נחשבת לאחד מאירועי האמנות החשובים בעולם (יחד עם הביאנלה בונציה, וירידי האמנות הגדולים כמו ארט באזל, והפיאק בפריז). מוזמנים להשתתף בתערוכה אמנים מובילים מכל העולם, ובדרך כלל מדובר בהפקות ענק עטורות תקציב ומרשימות במיוחד.
באתונה המיוחדת, המשלבת בין הקלאסי למודרני ולעכשווי, חבויה סצנת אמנות מתפתחת, ואנו נבקר בכמה ממוקדי האמנות החשובים בעיר.
פתיחת הרשמה: 15.2.17. השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל המידע בקישור

19_mehretu
מתוך הדוקומנטה ה-13, 2012


17-21.5.17 פוטו לונדון - SOLD OUT
סיור נוסף במסגרת הסיורים המשותפים של Talking Art ופסטיבל הצילום הבינ"ל הישראלי.
הסיור סובב סביב יריד הצילום הגדול והאיכותי PHOTO LONDON.
בנוסף לביקור ביריד נקיים סיורי גלריות, מפגשים בסדנאות של אמנים, ביקורים במתחמי אמנות עכשווית וצילום וסיורים מודרכים במוזיאונים וברחובות העיר.
SAVE THE DATE השאירו פרטים בקישור ונחזור אליכם לקראת פתיחת ההרשמה.