סיורי אמנות לקבוצות

סיורי אמנות בליווי הדרכה הם דרך נהדרת להתקרב אל אמנות עכשווית ולהיחשף לסצנה האמנותית התוססת בארץ - מגוונת בסגנונות, תכנים ושאיפות.
בנינו עבורכם תכנית סיורים מגוונת שמתאימה לכולם, בין אם אתם שוחרי אמנות ותיקים או שרק התחלתם להתעניין בה, וגם אם פשוט מתחשק לכם לראות משהו חדש ולטבול בעולם העשיר והצבעוני הזה.
הסיורים נתפרים במיוחד בעבורכם, בהתאם לצרכים ולרצונות שלכם ונערכים בצורה קלילה וכיפית אך גם עשירה בתוכן, ומובלים על ידי שני ורנר וצוות מדריכים מנוסה המגיע מתחומי עשייה אמנותית שונים.
• סיורים מותאמים לקבוצות של עד 25 איש
• כל הסיורים בני שעתיים-שעתיים וחצי
• הסיורים כוללים הליכה ברגל
להזמנת סיור צרו עמי קשר ובואו נתחיל לדבר אמנות

הסיורים של TALKING ART

סיורי גלריות במרכז ובדרום תל אביב
סיור האמנות הקלאסי, משתנה ומתוכנן באופן כזה שנבקר בתערוכות הכי מעניינות שמוצגות בעת הסיור.
בסיור נבקר בשלוש עד ארבע גלריות בעלות אופי שונה – מגלריות מובילות ועד לגלריות ניסיוניות, וממסחריות לבעלות אג'נדה חברתית. נראה תערוכות של אמנים מהארץ ומהעולם, העוסקים בתכנים שונים ופועלים בסוגי מדיה מגוונים.
במהלך הסיור נזכה לפגוש את האנשים המובילים בתחום: בעלי גלריות, אמנים ואוצרים, המתארחים בסיור.
הסיור בהדרכת שני ורנר

להזמנת הסיור לחצו כאן

גלריה קונטמפוררי. צילום: תל אביבי

צילום: תל-אביבי


סיור גלריות ואמנות רחוב בקריית המלאכה
אזור קריית המלאכה בדרום תל אביב יועד לשמש כמתחם התעשייה של העיר. ברבות השנים כאשר רבות מן התעשיות הזעירות נעלמו מן העולם, החלו להינטש חללי העבודה. מובן שהאמנים היו הראשונים לאמץ לעצמם את החללים הריקים ולמקם שם את הסדנאות שלהם. בהדרגה החלו לנדוד לאזור כמה מהגלריות התל אביביות הוותיקות ולהיפתח שם גם גלריות חדשות. בשנים האחרונות הפכה קריית המלאכה לאזור הצעיר והתוסס של האמנות העכשווית בארץ, כאשר את קירות המתחם מעטרת אמנות רחוב של מיטב האמנים שפועלים כיום בארץ.
הסיור ישלב ביקור גלריות והדרכת אמנות רחוב בסמטאות הקרייה.

להזמנת הסיור לחצו כאן

סיור גלריות ואמנות רחוב בקריית המלאכה

צילום: תל אביבי


סיור אמנות בתחנה המרכזית החדשה בתל אביב
לא תאמינו אבל דווקא בתחנה המרכזית החדשה צומחת לה בועת אמנות עכשווית מרתקת במיוחד. זה ללא ספק אחד המבנים ההזויים, המטורפים והמדליקים בתל אביב, מרביתו נטוש וסגור לקהל – כולל ששה אולמות קולנוע, ושתי קומות של חנויות שמעולם לא נעשה בהן שימוש. במקביל הפכה התחנה מקום מפגש לכמה מקהילות הזרים שחיות בדרום תל אביב, כולל ערבי ריקוד, קריוקי ושלל חנויות מזון מהמזרח.
יחד עם כל האקשן הזה, התפתחה במקום גם קהילה של אמנים. זהו מקום מושבו של בית הספר לאמנות המיצג, מקום החזרות של תיאטרון אמנות מיוחד במינו, זירה של סטודיאות של אמנים וכאילו זה לא הספיק, כל הקומה העליונה של התחנה מוקדשת לאמנות רחוב של מיטב אמני הרחוב שפועלים כיום בארץ.
הסיור בהדרכת שני ורנר
 

להזמנת הסיור לחצו כאן

סיור אמנות בתחנה המרכזית החדשה בתל אביב

צילום: רונית רשוק


סיור בסדנאות החבויות של יפו
יפו הקסומה שופעת בסדנאות של אמנים, אומנים, בתי מלאכה ומעצבים. בסיור מיוחד זה נצא לבקר את האנשים העוסקים במלאכה ונזכה לפגוש אותם בסטודיו, המקום בו הכול נרקם ומתגבש. החל מסדנאות האמנים במכון השיתופי אלפרד, דרך המקומות הקטנים הנחבאים בשכונת נגה היפה. משם נמשיך לסדנת הדפס ייחודית ומדהימה, ויש לנו עוד כמה הפתעות בדרך. הסיור מסתיים בשוק היווני ביפו שם מתקיים מדי יום שישי יריד אמנים ומוסיקה.
מספר המקומות מוגבל ל-15 משתתפים.
הסיור בהדרכת שני ורנר
 

להזמנת הסיור לחצו כאן

Har-El_Printers_&_Publishers_06
סטודיו הר-אל, יפו


סיור אמנות אקדמית. אמנות עכשווית
האמנות העכשווית אינה צפויה כפי שהייתה בעבר ולעתים קרובות היא קשה מאוד להבנה ולעיכול. אך האמנות האקדמית המסורתית לא נעלמה לגמרי מהעין ומעניין לראות כיצד היא מתקיימת בעידן העכשווי.
סיור מיוחד המשלב ביקור במסדרונותיו של "מלון מרינה", שם מוצג אוסף האמנות של משפחת שיף לאמנות פיגורטיבית ריאליסטית, וביקור בגלריה גורדון לאמנות עכשווית.
זהו סיור דידקטי ומעשיר המציע מפגש בין עולמות, וביקור באחד החללים המפתיעים בתל אביב, עם תצוגה לא שגרתית וייחודו בחוויה החד פעמית שהוא מציע.
הסיור בהדרכת שני ורנר

להזמנת הסיור לחצו כאן

סיור אמנות אקדמית אמנות עכשווית, במלון מרינה


סיור ביקורי סטודיו
היכן עובד האמן? באיזה כלים הוא משתמש? איזה דברים מהווים לו השראה? ואיזו אווירה מתקיימת בסטודיו שלו?
בסיור מיוחד זה נזכה להיכנס אל ביתם השני של האמנים – הסטודיו. נחשף לסביבת העבודה של האמן ונוכל לראות את תהליכי העבודה מרמת הרעיון, הסקיצות, העבודות הלא גמורות ועד לביצוע.
זהו סיור אינטימי ומיוחד המאפשר הצצה נדירה לאחורי הקלעים של עולם האמנות.
הסיור בהדרכת שני ורנר

להזמנת הסיור לחצו כאן

סיור ביקורי סטודיו


סיור אמנות באוניברסיטת תל אביב
סיור חדש מבית Talking Art!
מסתבר שברחבי אוניברסיטת תל אביב טמון אוצר אמנותי, אשר רק הולך וגדל עם הזמן. לפיסול במרחב הציבורי אופי שונה מאשר כשהוא מוצב בחלל מוזיאלי או בגלריה. המפגש עם הקהל מידי יותר ונטול קונטקסט מוגדר, וכמובן שגם תנאי הסביבה יוצרים דיאלוג מרתק עם היצירות. תהליך האוצרות במקרה זה חייב להתחשב בשני גורמים אלה, וכשמדובר בגן פסלים גדול ועשיר קיים אתגר גדול ביצירת רצף קוהורנטי ומעשיר.
הסיור שלנו משלב ביקור בגלריה האוניברסיטאית המדוברת והשנויה במחלוקת, וסיור מודרך בתערוכה המוצגת. חלקו השני של הסיור יוקדש לפסלים הממוקמים ברחבי הקמפוס.
הסיור בהדרכת שני ורנר
                                                                                                                            להזמנת הסיור לחצו כאן

ברנרד שוטלנדר סדרה 2M מספר 4, 1972. כיכר יומה וברוניה מנדל, מול בנין הפקולטה למשפטים. תרומת דר ארתור סאקלר, דר מורטימור סאקלר ודר ריימונד סאקלר.

ברנרד שוטלנדר, מתוך סדרה 2M, 1972. אוניברסיטת תל אביב


סיור אמנות רחוב וגרפיטי באזור קריית המלאכה, דרום תל אביב
אמנות הרחוב והגרפיטי התפתחו מאוד בשנים האחרונות והפכו מאמנות חתרנית לאמנות המקובלת על ידי הממסד ואף מאומצת על ידו. כיום, מרבית אמני הרחוב מציגים גם בגלריות חשובות בארץ ובחו"ל.
הסיור הזה ייתן לכם מבט מבפנים על סצנת אמנות הרחוב והגרפיטי של תל אביב, נכיר את העבודות של האמנים החשובים שפועלים כיום בתחום, נעמוד על ההבדלים בין סגנונות וטכניקות שונים ונראה כיצד הן מתפקדות במרחב הציבורי, כחלק מהאווירה והתרבות העירונית.

להזמנת הסיור לחצו כאן

סיור אמנות רחוב וגרפיטי באזור קריית המלאכה
צילום: תל-אביבי


שוליים תל אביביים; פלורנטין ושכונת לוינסקי
דרך סגנונות אדריכליים שונים וייחודיים, צפיפות והזנחה, תעשייה ומלאכה לצד מגורים, בנייה חדשה ושימור הקיים, נגלה את הקסם והסודות בשכונה המתעוררת של תל אביב.
בסיור נשוטט ברחובות הראשיים והסמטאות הצדדיות, וגם נציץ לחצרות הפנימיות של הבלוק הפלורנטיני, ונגיע עד לקצה המבדל את עצמו ׳שכונת ושוק לוינסקי׳.
נראה את התמורות הרבות שעוברת השכונה ונכיר את אישיותה - הישנה והחדשה - דרך הריחות, המבנים, הקהילה והאנשים.
הסיור בהדרכת עליאל קיי.
אדריכלית בוגרת בצלאל. מרצה במחלקה לאדריכלות בבצלאל, שותפה במשרד קיסלוב-קיי אדריכלים. ממקימי קבוצה וכו'; קבוצה העוסקת בחקר המרחב הציבורי ובאקטיביזם חברתי.

להזמנת הסיור לחצו כאן

11204943_10153882036920139_949302970875595200_n


קצוות פרומים; מרקם שוק הפשפשים וסביבתו
שוק הפשפשים הוא אחד המקומות המעניינים ביותר בעיר - רווי במצבים משתנים, ביופי ובכיעור, אינטנסיבי ומלא בקסם ובמסתורין.
השוק, אשר החל את דרכו במאה ה-19 תחת השלטון העות'מאני עבר מן הסתם שינויים רבים. בעשור האחרון, הפך להיות למתחם שוקק של חנויות, מסעדות ומרכזי תרבות. עליאל קיי, מדריכת הסיור הייתה חלק מהמשרד האחראי לשיפוצו ושיקומו. בסיור נשוטט בשוק, נדבר על העקרונות התכנוניים אשר עמדו מאחורי שיקומו, ננסה להבין מה האופי האמתי של המקום ומה תכנון אדריכלי מאפשר.
ברחובות הסובבים נחשף לבנייה חדשה ומתוכננת מראש - נדבר על כל בניין במיקומו המיוחד, עם ההיסטוריה שלו ועל פעולה ועל משמעותה של אדריכלות-חברתית.
הסיור בהדרכת עליאל קיי
אדריכלית בוגרת בצלאל. מרצה במחלקה לאדריכלות בבצלאל, שותפה במשרד קיסלוב-קיי אדריכלים. ממקימי קבוצה וכו'; קבוצה העוסקת בחקר המרחב הציבורי ובאקטיביזם חברתי.

להזמנת הסיור לחצו כאן

DSC02930-Reduced

5 תגובות בנושא “סיורי אמנות לקבוצות

  1. admin מאת

   אתם מוזמנים לעקוב אחר הבלוג או אחר דף הפייסבוק שלי ולהתעדכן לגבי תאריכי הסיורים הקרובים.

   אשמח לראותכם,
   שני

  1. admin מאת

   הי סיניה.
   הסיור הקרוב שלנו הוא ב-22.5.15. סיור גרפיטי ואמנות רחוב.
   את מוזמנת להירשם לניוזלטר שלנו ולהישאר מעודכנת על כל הסיורים.
   נתראה בקרוב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *