ליין הסיורים הפתוחים לקהל מציע ליחידים ולקבוצות קטנות להצטרף לסיורים המתקיימים אחת לחודש.
אתם מוזמנים להצטרף לסיורי אמנות משתנים מתוך מבחר הסיורים שלנו ובהתאם לתערוכות הטובות ביותר שמתקיימות בתקופה.
הסיורים פתוחים לקהל, לקבוצות של עד 25 איש.

הסיורים הקרובים שלנו

סיורי קיץ במחיר מיוחד לזוגות ומשפחות

בקיץ הזה מדברים אמנות!

אחרי השנה ההזויה הזאת, אנחנו שמחים לפרגן לכל הילדים בחופשה, ולכל ההורים באשר הם.


כל סיורי הגלריות ואמנות הרחוב שלנו במחיר מיוחד לזוגות ולמשפחות. 

בהזמנת סיור פרטי. 

מחכים לדבר אמנות אתכם!

מיכל סופיה טוביאס בסיור בגלריה ארטפורט

31.7 סיור אמנות וצילום בסמארטפון להורים וילדים

בסיור מיוחד זה נשלב את סיור האמנות הקלאסי שלנו עם סדנת יצירה של צילום בסמארטפון המותאמת להורים וילדים.


הסיור שלנו לוקח אותנו לשכונת קריית המלאכה – האזור הכי תוסס של האמנות בארץ. אנו נבקר בגלריות (עם מזגן) באזור ונכיר את הגרפיטי ואמנות הרחוב. 
נלמד על אמנות הרחוב, נכיר את העבודות של האמנים החשובים שפועלים כיום בתחום, נעמוד על ההבדלים בין סגנונות וטכניקות שונים ונראה כיצד הן מתפקדות במרחב הציבורי, כחלק מהאווירה והתרבות העירונית. מתי זה גרפיטי? מתי זו אמנות? מדוע בוחרים האמנים ליצור במרחב העירוני ואיך העירייה מקבלת את זה? אלה רק חלק מהשאלות שילוו אותנו בסיור
.

סיור אמנות רחוב עם ילדים

13.8 אמנות חדשה בנווה שאנן

שכונת נווה שאנן נבנתה על פי תכנית של יוסף טישלר בצורה של מנורת שמונה קנים מתוך אידיאל ציוני של עיר גנים. ברבות השנים הפכה למרחב מדורדר מבחינה עירונית בין השאר בעקבות הקמת התחנה המרכזית החדשה והגירה של מבקשי מקלט ומהגרי עבודה ממדינות רבות.
בסיור זה נגלה יחד את היופי הנסתר בשכונה ואת הכוחות התרבותיים והאמנותיים הפועלים בה. סטודיואות של אמנים, מיזמי תרבות עצמאיים, גלריה עירונית, מרכז מסחרי לאמנות, אמנות רחוב וגם קולינריה מקומית.
נדבר על תהליכים עירוניים דוגמת בניית מרכז התרבות של בת שבע והגלריה העירונית שמעודדים מתוך הבנה של התחדשות עירונית דרך תרבות.

הסיור בהדרכת האוצר עברי באומגרטן

עבודה של האמן KNOW HOPE בשכונת נווה שאנן

24.7 חוגגים אהבה - סיור בסמטאות יפו בשקיעה **כרטיסים אחרונים**

יפו הקסומה תמיד הייתה שופעת בסדנאות של אמנים, אומנים, בתי מלאכה ומעצבים. לאחרונה נפתחו גלריות וחללי אמנות חדשים ברחבי תל אביב וביפו בפרט. גלריות חדשות משמען מקומות נוספים להציג אמנות ממוסדת פחות ואקספרימנטלית יותר – מה שבתורו ינער וירענן את הסצנה.
בסיור מיוחד זה נצא בעקבות הסצנה היפואית התוססת ונכיר את העשייה המקומית. נטייל לעת ערב בסמטאות יפו ונבקר בתערוכה של ציבי גבע בגלריה הראל, במתחם הרזידנסי החדש של גלריה שלוש, ובגלריה אלמסן.
לכבוד ט"ו באב נסיים את הסיור בהרמת כוסית רומנטית במסעדת בית קנדינוף. למשתתפי הסיור שירצו להישאר במקום לארוחת ערב תינתן הנחה של 15% על כל התפריט.
הסיור בהדרכת האמנית מיכל סופיה טוביאס

אורי גרשוני "השעה הכחולה" (פרט), מתחם רזידנסי גלריה שלוש

קורס קיץ 2021

כמיטב המסורת, גם השנה אנו מזמינים אתכם להצטרף לקורס קיצי של סיורי אמנות עכשוויים. סדרה בת ארבעה מפגשים שתוביל אותנו אל אתרי תרבות שונים ותפגיש אותנו עם מיטב אנשי האמנות והאומנות הפועלים היום.
במהלך חודשים יולי ואוגוסט נצא לארבעה סיורים חדשים, רעננים וחד-פעמיים, שנתפרו ביחס לתערוכות מוצגות ואירועי האמנות החולפים של הקיץ הקרוב. בסיורים נעסוק בנושאים בולטים באמנות העכשווית בארץ, ונבקר בהרבה סדנאות של אמנים מהשורה הראשונה.

מתוך סיור בתערוכה של דניאל צאל, מוזיאון תל אביב

מדברים אמנות כל השנה – תכנית סיורים שנתית לקבוצות קטנות

ההרשמה לשנת 2020-2021 הסתיימה. תודה!

לאחר ההצלחה של השנים הקודמות ולאור הביקוש, אנחנו חוזרים עם תכנית הסיורים השנתית שלנו עם סדרת סיורים חדשים ומרתקים.
תכנית זו מיועדת לשוחרי אמנות אשר מעוניינים לרכוש כלים לקריאה והבנה של אמנות עכשווית ואמנות ישראלית בפרט. במהלך הקורס נתוודע למושגי יסוד באמנות העכשווית, נלמד לנתח יחד יצירות אמנות ולמקם אותן בתוך השיח האמנותי; במהלך השנה נכיר את שדה האמנות בארץ על גווניו השונים, נבקר במוסדות הוותיקים והאלטרנטיביים וכמובן שנפגוש את האנשים שעומדים מאחורי העשייה – האוצרים, המבקרים והאמנים.
מעניין? השאירו פרטים בקישור ונחזור אליכם 

סיורי אמנות